Himálajská sůl

Jedná se o jedinečný minerál, který byl vytvořen na místě vysušeného oceánu starověkého světa před více než 250 miliony let v dnešní Indii. Má nejen cenné vlastnosti, ale také úžasnou šíři jejích aplikace.

Varianta
Skladem
Kód: 103/100
29 Kč
Kategorie: E-shop
Země původu: Indie
Energetická hodnota: 12 kj/na 100 g
Bílkoviny: 0.8 g
Sacharidy: 0 g
Tuky: 0 g
Vláknina: 0.1 g

Asi 84 užitečných prvků ve složení himálajské soli může účinně léčit různá onemocnění, včetně nemocí centrální nervové soustavy, narušené imunity. Zdroj soli uvolňuje ionty, které ničí škodlivé molekulární vazby v těle - depozity solí, sklerotické výrůstky na cévách.
Vzduch během odpařování himálajské soli je nasycen užitečným sodíkem a baryem. Himálajská sůl přispívá k normalizaci tlaku, zbavuje se deprese, díky tomu se nálada výrazně zvyšuje u přítomných v blízkosti zdrojů soli.

Sůl vděčí za svou růžovou barvu vzácným mikroorganismům, které žijí vysoko v horách a nikde jinde, a v kombinaci s minerály se dosahuje téměř magického účinku.

Jedinečnost složení růžové himálajské soli je způsobena následujícím:

  • Maximální obsah minerálních látek pro zdraví, z nichž nejdůležitější jsou vápník, molybden, hořčík, železo, měď, zinek, fosfor, chrom, selen, jód, jakož i hliník, platina, titan a berylium.

  • 100% biologická dostupnost, která pomáhá saturovat tělo živinami;

  • Unikátní čisticí vlastnosti: sůl doslova táhne toxiny z pokožky. Pravidelné používání himálajské růžové soli v potravinách pomáhá zlepšovat krevní oběh a čistit jej od toxinů.